CREATIVEVISION.PLpolecamy nowy najsmaczniejszy portal w sieci:
Azjatycka Kuchnia Wschodu


TRAFIŁEŚ NA TĘ STRONĘ, GDYŻ NASZ SERWIS JEST W TRAKCIE TWORZENIA...

Jeśli wszedłeś na tę stronę to znaczy, że zainteresowała Cię któraś z naszych domen, która nie została do tej pory wypełniona treścią (najprawdopodobniej trwa właśnie przygotowywanie projektu portalu). Domena ta została zarejestrowana lub kupiona, gdyż tworzymy autorskie, oryginalne serwisy i portale internetowe - zarówno ogólnotematyczne jak i specjalistyczne, branżowe...
Dysponujemy bardzo ciekawymi domenami dla wielu naszych projektów. Jeśli więc jesteś informatykiem lub specjalistą w jakiejś dziedzinie, to zapraszamy do współpracy.

Jeśli interesuje Cię szczególnie któraś domena, to możesz również złożyć zapytanie ofertowe. Ponieważ jednak większość domen kupujemy w celu wykorzystania w naszych własnych projektach, więc koszty odstąpienia od naszych planów (co wiąże się z oddaniem domeny) z pewnością przekroczą opłatę manipulacyjną związaną z wartością prac przygotowawczych i koncepcyjnych. W roku 2017 opłata manipulacyjna została ustalona na kwotę 8500 zł netto.
Niektóre domeny oraz projekty, ze względu na unikalną nazwę i włożoną pracę, są warte nawet kilkaset tysięcy złotych! Jeśli komuś nie odpowiada wycena naszej pracy, to oczywiście nie musi kupować należącego do nas projektu, pomysłu czy domeny.

SZUKASZ CIEKAWEJ DOMENY DLA SWEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA? ZLEĆ NAM TO ZADANIE.
Za 850 zł netto można u nas kupić podstawową usługę doboru najlepszej domeny do danego przedsięwzięcia. Oferujemy również pomoc w wyszukaniu wolnych domen oraz w tworzeniu nowej marki (perfekcyjnie skrojonej pod potrzeby internetu).


K r e u j e m y    n o w e    m e d i a    i n t e r n e t o w e

INFORMACJA DLA INWESTORÓW:
Naszym celem jest współpraca z poważnymi inwestorami posiadającymi odpowiedni kapitał by właściwie wykorzystać potencjał tkwiący w ekskluzywnej domenie. Dobra nazwa domeny gwarantuje wzrost obrotów (zysków) od kilku do kilkunastu procent, a to przy poważnych przedsięwzięciach w skali milionów PLN, daje kapitalizację domeny na poziomie 10-100 tys. zł rocznie! Dlatego warto inwestować w dobre domeny.

Nasze domeny + pomysł + twój kapitał lub praca = sukces i zadowolenie

"Creative Vision" powstał w ramach prac Centrum Rozwoju Projektów Internetowych.

Masz ciekawy pomysł jak wykorzystać domenę, którą posiadamy?
Chcesz współpracować, mieć satysfakcję oraz korzyści finansowe? Napisz...

F O R M U L A R Z   K O N T A K T O W Y
Weryfikacja antyspamowa --> oblicz: 8957 odjąć 7 =

Imię oraz nazwisko: *
Nazwa firmy: *
Twój numer telefonu:
Twój adres e-mail: *
Nazwa domeny, która Cię interesuje: *

Komentarz / zapytanie: *

Pola oznaczone gwiazdką (*) należy wypełnić!

Telefon kontaktowy: 6 0 0 - 7 6 5 - 7 6 5   (w godz. 13:00-16:00)


r e k l a m y :

Centrum Rejestracji Domen: rejestracja domen i tanie odnowienia domen

Islandia | Forum Naukowe | Grenlandia | Odczynniki chemiczne | Surowce chemiczne | Kuchnia azjatycka i orientalna | Energia geotermalna


Jesteśmy sympatykiem Klubu Domainerów (Domainers Club)
Domainers Club | Klub Domainerów

Copyright © Creative Vision 2008-2022 | Centrum Rozwoju Projektów Internetowych, Fundacja IP